Info КИЕВ

Информационный портал

Воскресенье
Янв 17 
Главная Афиша Семинары, конференции У київському планетарії відбудеться майстер-клас «Секрети лідерства від видатних диригентів світу»

У київському планетарії відбудеться майстер-клас «Секрети лідерства від видатних диригентів світу»

E-mail Печать PDF
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Секрети лідерства від видатних диригентів світу31 липня у 19:00 ATMASFERA360 запрошує на майстер-клас «Секрети лідерства від видатних диригентів світу».

“Beyond Business: Arts and Music for Creative Leaders”

Авторська програма Любомири Бурлачук,

викладача Києво-Могилянської Бізнес Школи.

Час, в який ми живемо, особливий – це не лише епоха змін, а й зміна епох, і процеси незворотніх глобальних трансформацій все більше і більше віддаляють реальність від наших уявлень про неї.

Хаос, турбулентність, невизначеність, багатозначність, складність, непрогнозованість, стрімкий темп і динаміка змін – характеристики нової реальності, яка кидає нам небачені раніше виклики і ставить проблеми, вирішення яких потребує лідерів нового типу і нових стратегій мислення.

Настав час переосмислення багатьох фундаментальних понять і уявлень, час пошуку і конструювання нових сенсів, формування нової парадигми лідерства.

Міждисциплінарний авторський курс «Секрети лідерства від видатних диригентів світу» - системний погляд на стратегічне лідерство, функції, ролі та стилі лідера через призму управління симфонічним оркестром.

ХТО? Любомира Бурлачук, викладач  Києво-Могилянської Бізнес Школи [kmbs], майстер-клас в рамках інноваційної авторської програми “Beyond Business: Arts and Music for Creative Leaders”, побудованої на принципах міждисциплінарного підходу, творчого та системного мислення, ідеях гуманізації бізнес-освіти, інтеграції бізнесу та мистецтва.

КОЛИ? 31 липня 2014

ДЕ? Адреса: вул. Велика Васильківська, 57/3, м. «Олімпійська», будівля Київського планетарію

СКІЛЬКИ? 150 грн.

Секрети лідерства від видатних диригентів світу

 Статьи по теме

+++ Ваша реклама здесь всего 30 грн. в месяц +++ Фотографии Киева смотреть здесь +++

Единая страна / Єдина країна

БаннерПри полном или частичном использовании материалов портала ссылка на infokiev.com.ua обязательна (в интернете - гиперссылка).
Info Киев не несет ответственности за достоверность информации опубликованной в рекламных объявлениях и републицируемых материалах.
Ответственность несут авторы информации. Info Киев может не разделять точку зрения авторов статей.

English French German Polish Russian Ukrainian
© 2021 Info КИЕВ. Все права защищены..