Info КИЕВ

Информационный портал

Четверг
Авг 06 
Главная Столичный гид Киевляне Общество и жизнь Результаты Зимней всеукраинской музыкальной олимпиады «Голос Країни» в Киеве

Результаты Зимней всеукраинской музыкальной олимпиады «Голос Країни» в Киеве

E-mail Печать PDF
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Зимняя всеукраинская музыкальная олимпиада Голос КраїниВ Киеве прошла Зимняя всеукраинская музыкальная олимпиада «Голос Країни».

Результаты соревнования в общекомандном зачёте среди музыкальных образовательных учреждений Украины, а также результаты общекомандного зачёта среди преподавателей:

Ім'я, прізвище

Номінація

Вікова категорія (років)

Педагог, концертмейстер

Заклад

Приз

Завадська Анастасія Володимирівна

Естрадний вокал

09 - 11

Дьячина Ольга Сергіївна

Будинок дитячої творчості

Гран-Прі Дитячої Ліги

Ансамбль "Цвіте терен"

Народні малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)

17-

Матвійчук Віра Юріївна

Новоград-Волинська школа мистецтв

Гран-Прі Юнацької Ліги

Ковинєв Родіон Євгенович

Класичне фортепіано

18+

Ткач Елеонора Сергіївна

Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського

Гран-Прі Вищої Ліги

Мітряну Ангєліна Віталіївна

Класичне фортепіано

07 - 08

Скатова Таміла Василівна

Ірпінська дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Виноградова Аріанна Андріївна

Класичне фортепіано

07 - 08

Кунаєва Олена Олександрівна

Міжнародна школа мистецтв "Монтессорі центр"

Лауреат II cтупеню

Корзун Денис Олегович

Класичне фортепіано

07 - 08

Домащук Світлана Володимирівна

Костопільська дитяча школа мистецтв

Лауреат III cтупеню

Кузьменко Денис Олександрович

Класичне фортепіано

07 - 08

Пристай Оріана Мирославівна

Дитяча музична школа ім. П. Сениці

Дипломант

Брояк Марія Ігорівна

Класичне фортепіано

07 - 08

Кравчук Катерина Сергіівна

Джуринська дитяча музична школа

Дипломант

Черенкова Кароліна Михайлівна

Класичне фортепіано

09 - 11

Скатова Таміла Василівна

Ірпінська дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Віницький Іван Сергійович

Класичне фортепіано

09 - 11

Назарова Валентина Петрівна

Дитяча музична школа № 27

Лауреат II cтупеню

Мандзюк Юлія Володимирівна

Класичне фортепіано

09 - 11

Уйгелі Ганна Гнатівна

Свалявська дитяча школа мистецтв

Лауреат III cтупеню

Кондор Наталя Іванівна

Класичне фортепіано

09 - 11

Бізюкова Людмила Едгарівна

Волноваська школа мистецтв

Дипломант

Кулікова Ольга Василівна

Класичне фортепіано

09 - 11

Липовик Олена Олегівна

Дитяча музична школа № 21

Дипломант

Клейн Марія Аркадіївна

Класичне фортепіано

09 - 11

Кужман Тетяна Олександрівна

Черкаська дитяча музична школа № 5

Дипломант

Черенкова Васіліса Михайлівна

Класичне фортепіано

09 - 11

Скатова Таміла Василівна

Ірпінська дитяча музична школа

Дипломант

Голуб Олександра Олександрівна

Класичне фортепіано

12 - 14

Бізюкова Людмила Едгарівна

Волноваська школа мистецтв

Лауреат I cтупеню

Месхія Мелані Нодаріївна

Класичне фортепіано

12 - 14

Ольшанська Лариса Яківна

Сумська дитяча музична школа № 1

Лауреат II cтупеню

Маловічко Володимир Вікторович

Класичне фортепіано

12 - 14

Маловічко Ірина Володимирівна

Тернопільська обласна експериментальна комплексна школа мистецтв

Лауреат III cтупеню

Мазлова Аліса Юріївна

Класичне фортепіано

12 - 14

Бізюкова Людмила Едгарівна

Волноваська школа мистецтв

Дипломант

Чучко Євгенія Андріївна

Класичне фортепіано

12 - 14

Суходуб Ірина Євгенівна

Львівська державна дитяча школа мистецтв № 10

Дипломант

Юшковська Марія Романівна

Класичне фортепіано

12 - 14

Бізюкова Людмила Едгарівна

Волноваська школа мистецтв

Дипломант

Кузьмін Ігор Жульєнович

Класичне фортепіано

15 - 17

Волкова Лілія Іванівна

Петрівська дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Максимик Андрій Володимирович

Класичне фортепіано

15 - 17

Осипенко Ірина Сергіївна

Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "Школа мистецтв м. Дружківка"

Лауреат II cтупеню

Заєць Дар'я Олександрівна

Класичне фортепіано

15 - 17

Борт Олена Сергіївна

Нікопольська районна дитяча музична школа

Лауреат III cтупеню

Ковинєв Родіон Євгенович

Класичне фортепіано

18+

Ткач Елеонора Сергіївна

Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського

Лауреат I cтупеню

Кушнір Наталія Олексіївна

Класичне фортепіано

18+

Холоденко Вікторія Олександрівна

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова

Лауреат II cтупеню

Лукащук Олена Володимирівна

Класичне фортепіано

18+

Ляшенко Ольга Дмитрівна

Інститут мистецтв Київського універсітету імені Бориса Грінченка

Лауреат III cтупеню

Палилюлько Богдан Миколайович

Естрадне фортепіано

07 - 08

Марцинів Василь Васильович

Кам'янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв

Лауреат I cтупеню

Брояк Марія Ігорівна

Естрадне фортепіано

07 - 08

Кравчук Катерина Сергіївна

Джуринська дитяча музична школа

Лауреат II cтупеню

Урбанська Валерія Миколаївна

Естрадне фортепіано

09 - 11

Клімова Леся Володимирівна

Джуринська дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Волохов Павло Андрійович

Естрадне фортепіано

09 - 11

Покидько Віта Анатоліївна

Рівненська дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка

Лауреат II cтупеню

Книрик Анастасія Андріївна

Естрадне фортепіано

09 - 11

Зінченко Ірина Володимирівна

Черкаська дитяча музична школа № 5

Лауреат III cтупеню

Дмитрищак Денис Васильович

Естрадне фортепіано

09 - 11

Клімова Леся Володимирівна

Джуринська дитяча музична школа

Дипломант

Голуб Олександра Олександрівна

Естрадне фортепіано

12 - 14

Бізюкова Людмила Едгарівна

Волноваська школа мистецтв

Лауреат I cтупеню

Юшковська Марія Романівна

Естрадне фортепіано

12 - 14

Бізюкова Людмила Едгарівна

Волноваська школа мистецтв

Лауреат II cтупеню

Лозіна Софія Едуардівна

Естрадне фортепіано

12 - 14

Гогенко Вікторія Борисівна

Дитяча музична школа № 10

Лауреат III cтупеню

Робак Юрій Іванович

Естрадне фортепіано

12 - 14

Косарчин Галина Іванівна

Львівська державна дитяча музична школа № 8

Дипломант

Ткаченко Анастасія Ігорівна

Естрадне фортепіано

12 - 14

Лашко Георгій Григорович

Черкаська дитяча музична школа № 5

Дипломант

Луцишин Юлія - Лада Андріївна

Естрадне фортепіано

12 - 14

Косарчин Галина Іванівна

Львівська державна дитяча музична школа № 8

Дипломант

Авдєєв Владислав Сергійович

Естрадне фортепіано

15 - 17

Чепокова Олена Олександрівна

Цюрупинська дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Хаєцька Олеся Володимирівна

Естрадне фортепіано

15 - 17

Клімова Леся Володимирівна

Шаргородська дитяча музична школа

Лауреат II cтупеню

Малинка Тетяна Олександрівна

Електромеханічні та електронні інструменти

09 - 11

Суський Анатолій Михайлович

Березанська школа мистецтв

Лауреат I cтупеню

Перебийніс Крістіна Юрієвна

Академічний вокал

07 - 08

Ярмоленко Вікторія Сергіївна

Білоцерківська музична школа № 3

Лауреат I cтупеню

Сінькова Софія Валентинівна

Академічний вокал

09 - 11

Килимник Тетяна Євгенівна

Хмельницька дитяча музична школа № 2

Лауреат I cтупеню

Боднарчук Владислав Степанович

Академічний вокал

09 - 11

Тесля Віра Романівна

Більче-Золотецька музична школа

Лауреат II cтупеню

Кащук Вадим Васильович

Академічний вокал

09 - 11

Мусеровська Лідія Олексіївна

Черкаська дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка

Лауреат III cтупеню

Переверов Павло Михайлович

Академічний вокал

09 - 11

Мусеровська Лідія Олексіївна

Черкаська дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка

Дипломант

Токова Анастасія Олександрівна

Академічний вокал

09 - 11

Варавіна Ірина Миколаївна

Черкаська дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка

Дипломант

Христюк Валерія В'ячеславівна

Академічний вокал

09 - 11

Супрун Катерина Олександрівна

Дитяча музична школа ім. П. Сениці

Дипломант

Тетерин Анастасія-Діана Іванівна

Академічний вокал

12 - 14

Жмуд Тетяна Володимирівна

Великобірківська музична школа

Лауреат I cтупеню

Довбіус Анастасія Вікторівна

Академічний вокал

12 - 14

Килимник Тетяна Євгенівна

Хмельницька дитяча музична школа № 2

Лауреат II cтупеню

Береза Ярина Олександрівна

Академічний вокал

12 - 14

Жмуд Тетяна Володимирівна

Великобірківська музична школа

Лауреат III cтупеню

Лиман Юлія Олександрівна

Академічний вокал

12 - 14

Трусенко Ірина Віталіївна

Конотопська дитяча школа мистецтв

Дипломант

Мельник Яніна Анатоліївна

Академічний вокал

12 - 14

Коваленко Лариса Анатоліївна

Волочиська дитяча школа мистецтв

Дипломант

Гордієнко Крістіна Юріївна

Академічний вокал

15 - 17

Донітраш Олександр Миколайович

Дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Свергунов Андрій Миколайович

Академічний вокал

15 - 17

Мусеровська Лідія Олексіївна

Черкаська дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка

Лауреат II cтупеню

Карпусь Ангеліна Василівна

Академічний вокал

15 - 17

Головань Любов Павлівна

Радомишльська дитяча музична школа

Лауреат III cтупеню

Васюков Євгеній Олександрович

Академічний вокал

18+

Макарова Емма Вікторівна

Інститут мистецтв Київського універсітету імені Бориса Грінченка

Лауреат I cтупеню

Мендель Тарас Васильович

Академічний вокал

18+

Макарова Емма Вікторівна

Інститут мистецтв Київського універсітету імені Бориса Грінченка

Лауреат II cтупеню

Ніжельський Дмитро Ігорович

Академічний вокал

18+

Житомирський інститут культури та мистецтв при Національній академії керівних кадрів України

Лауреат III cтупеню

Скляр Олександр Олександрович

Академічний вокал

18+

Задорожня Марія Геннадіївна

Вище Олександрійське училище культури

Дипломант

Джміль Маргарита Юріївна

Академічний вокал

18+

Тетеря Віктор Михайлович

Інститут мистецтв Київського універсітету імені Бориса Грінченка

Дипломант

Чорна Лілія Володимирівна

Академічний вокал

18+

Печенюк Майя Антонівна

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Дипломант

Накрийко Софія Василівна

Народний вокал

06-

Багрій Наталія Володимирівна

Львівська державна музична школа № 2 імені Миколи Колесси

Лауреат I cтупеню

Обухова Марія Олександрівна

Народний вокал

07 - 08

Матвійчук Віра Юріївна

Новоград-Волинська школа мистецтв

Лауреат I cтупеню

Волошина Ірина Анатоліївна

Народний вокал

09 - 11

Добриньова Олена Леонідівна

Пирятинська школа естетичного виховання

Лауреат I cтупеню

Насадик Христина Романівна

Народний вокал

09 - 11

Стецюк Наталія Мирославівна

Тлумацька дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Пружинська Марія Віталіївна

Народний вокал

09 - 11

Бурчак Жанна Іванівна

Щасливська дитяча музична школа

Лауреат II cтупеню

Червінка Любов Петрівна

Народний вокал

09 - 11

Тацій Галина Богданівна

Львівська державна музична школа № 3

Лауреат III cтупеню

Бородіна Катерина Миколаївна

Народний вокал

12 - 14

Кучинська Галина Оксенівна

Палац дітей та молоді міста Новоград-Волинський Житомирської області

Лауреат I cтупеню

Костюк Аліна Сергіївна

Народний вокал

12 - 14

Довбиш Любов Петрівна

Дитяча музична школа № 1 м. Херсон

Лауреат II cтупеню

Прасол Маріанна Павлівна

Народний вокал

12 - 14

Карпова Ганна Олександрівна

Міський центр-комплекс позашкільної роботи

Лауреат III cтупеню

Романюк Тетяна Петрівна

Народний вокал

12 - 14

Нижник Галина Володимирівна

Великобірківська музична школа

Дипломант

Коцепуп Юлія Сергіївна

Народний вокал

12 - 14

Бурчак Жанна Іванівна

Будинок Дитячої та Юнацької Творчості

Дипломант

Гапончук Лідія Олегівна

Народний вокал

12 - 14

Матвійчук Віра Юріївна

Новоград-Волинська школа мистецтв

Дипломант

Суприкіна Олександра Дмитрівна

Народний вокал

15 - 17

Титаренко Марина Василівна

Дитяча школа мистецтв с. Шпитьки

Дипломант

Завалій Юлія Василівна

Народний вокал

15 - 17

Мусеровська Лідія Олексіївна

Черкаська дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка

Дипломант

Копоть Руслана Богданівна

Народний вокал

15 - 17

Водяний Богдан Остапович

Тернопільській Національний Педагогічний Університет ім. Володимира Гнатюка

Лауреат I cтупеню

Копаниця Марія Валеріївна

Народний вокал

15 - 17

Карпова Ганна Олександрівна

Міський центр-комплекс позашкільної роботи

Лауреат II cтупеню

Ніконов Дмитро Олександрович

Народний вокал

15 - 17

Шумовська Любов Василівна

Броварський Будинок дитячої та юнацької творчості

Лауреат III cтупеню

Прокопчик Юлія Миколаївна

Народний вокал

18+

Петрикова Оксана Петрівна

Інститут мистецтв Київського універсітету імені Бориса Грінченка

Лауреат I cтупеню

Скирда Юлія Юріївна

Народний вокал

18+

Шарай Світлана Іванівна

Запорізький центр дитячої та юнацької творчості

Лауреат II cтупеню

Зволейко Діана Валеріївна

Народний вокал

18+

Коваль Вікторія Юріївна

Херсонський державний університет

Лауреат III cтупеню

Бакуменко Валерія Олександрівна

Джазовий вокал

09 - 11

Тарасенко Ольга Іванівна

Міжнародна школа мистецтв "Монтессорі центр"

Лауреат I cтупеню

Горбяк Діана Степанівна

Джазовий вокал

09 - 11

Венедіктова Вікторія Юріївна

Жовківська дитяча музична школа

Лауреат II cтупеню

Нечаєва Мар'яна Євгенівна

Джазовий вокал

09 - 11

Писаренко Юлія Василівна

Школа музики Юлії Писаренко

Лауреат III cтупеню

Бойко Софія Богданівна

Джазовий вокал

09 - 11

Комар Катерина Едуардівна

Katapulta Creative Team

Дипломант

Медіна Анастасія Миколаївна

Джазовий вокал

12 - 14

Кужель Леся Юріївна

Школа музики Юлії Писаренко

Лауреат I cтупеню

Шаповалова Марія Максимівна

Джазовий вокал

12 - 14

Писаренко Юлія Василівна

Школа музики Юлії Писаренко

Лауреат II cтупеню

Лозіна Софія Едуардівна

Джазовий вокал

12 - 14

Комар Катерина Едуардівна

Katapulta Creative Team

Лауреат III cтупеню

Пашковська Анастасія Юріївна

Джазовий вокал

12 - 14

Писаренко Юлія Василівна

Школа музики Юлії Писаренко

Лауреат III cтупеню

Ганущак Діана Андріївна

Джазовий вокал

12 - 14

Кудрявченко Анастасія Миколаївна

Дитяча музична школа № 24

Дипломант

Руденко Ярослава Олегівна

Джазовий вокал

15 - 17

Писаренко Юлія Василівна

Дніпропетровська консерваторія ім. М. Глінки

Лауреат I cтупеню

Варикаша Ольга Іванівна

Джазовий вокал

15 - 17

Лєдєньова Катерина Сергіївна

Київська дитяча школа мистецтв № 5 ім. Л. Ревуцького

Лауреат II cтупеню

Міхонічева Софія Олексіївна

Ударні та духові інструменти, класична програма

09 - 11

Савельєва Олександра Олександрівна

Дитяча музична школа № 27

Лауреат I cтупеню

Кузін Філіпп Ігорович

Ударні та духові інструменти, класична програма

09 - 11

Гордик Артем Сергійович

Дитяча музична школа № 27

Лауреат II cтупеню

Агурова Дар'я Олексіївна

Ударні та духові інструменти, класична програма

09 - 11

Дяченко Катерина Станіславівна

Музична школа № 38

Лауреат III cтупеню

Гусаковський Артем Анатолійович

Ударні та духові інструменти, класична програма

12 - 14

Волик Сергій Олексійович

Дитяча школа мистецтв м. Звенигородка

Лауреат I cтупеню

Абрамович Давід Олександрович

Ударні та духові інструменти, класична програма

12 - 14

Григор'єв Валерій Ігорович

Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "Школа мистецтв м. Дружківка"

Лауреат II cтупеню

Темербек Олександра Андріївна

Ударні та духові інструменти, класична програма

12 - 14

Григор'єв Валерій Ігорович

Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "Школа мистецтв м. Дружківка"

Лауреат III cтупеню

Лисенко Тимофій Валентинович

Ударні та духові інструменти, естрадна програма

09 - 11

Дем'янчук Антон Олександрович

Дитяча музична школа № 27

Лауреат I cтупеню

Ушаков Данило Анатолійович

Ударні та духові інструменти, естрадна програма

09 - 11

Дмитрик Денис Вікторович

Саратська дитяча музична школа

Лауреат II cтупеню

Свириденко Вероніка Олександрівна

Ударні та духові інструменти, естрадна програма

09 - 11

Юрченко Ольга Вадимівна

Черкаська дитяча музична школа № 5

Лауреат III cтупеню

Крівіленко Софія Дмитрівна

Ударні та духові інструменти, естрадна програма

09 - 11

Махотіна Тетяна Анатоліївна

Київська дитяча музична школа № 35

Дипломант

Юрченко Валерія Вікторівна

Ударні та духові інструменти, естрадна програма

12 - 14

Соколов Володимир Станіславович

Сумська дитяча музична школа № 1

Лауреат I cтупеню

Ужва Єгорій Юрійович

Ударні та духові інструменти, естрадна програма

12 - 14

Шаплюк Юлія Олександрівна

ДЗ "Глевахівська дитяча школа мистецтв"

Лауреат II cтупеню

Чуріков Віктор Вікторович

Ударні та духові інструменти, естрадна програма

15 - 17

Чуріков Віктор Васильович

Харківська середня спеціальна музична школа-інтернат

Лауреат I cтупеню

Дебрін Роман Андрійович

Ударні та духові інструменти, естрадна програма

15 - 17

Шумейко Богдан Миколайович

Дитяча музична школа № 31

Лауреат II cтупеню

Бурула Ігор Ігорович

Ударні та духові інструменти, естрадна програма

18+

Чуріков Віктор Васильович

Харківський Національний Університет Мистецтв ім. І.П. Котляревського

Лауреат I cтупеню

Купельський Ігор Казимирович

Ударні та духові інструменти, естрадна програма

18+

Чуріков Віктор Васильович

Харківський Національний Університет Мистецтв ім. І.П. Котляревського

Лауреат II cтупеню

Курченко Катерина Геннадіївна

Ударні та духові інструменти, естрадна програма

18+

Іванова Валентина Леонідівна

Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв

Лауреат III cтупеню

Супрун Марія Михайлівна

Струнні смичкові інструменти, класична програма

07 - 08

Нестерук Ольга Іллівна

Дитяча музична школа ім. П. Сениці

Лауреат I cтупеню

Іллюк Ангеліна Олексіївна

Струнні смичкові інструменти, класична програма

09 - 11

Караулова Вікторія Михайлівна

Коростенська міська школа мистецтв імені Анатолія Білошицького

Лауреат I cтупеню

Мороз Ірина Андріївна

Струнні смичкові інструменти, класична програма

09 - 11

Тихомірова Тетяна Миколаївна

Черкаська дитяча музична школа № 3

Лауреат II cтупеню

Коломенський Олександр Євгенійович

Струнні смичкові інструменти, класична програма

09 - 11

Мозгова Тетяна Олександрівна

Цюрупинська дитяча музична школа

Лауреат III cтупеню

Бондаренко Поліна Віталіївна

Струнні смичкові інструменти, класична програма

09 - 11

Явнанова Вікторія Заївна

Черкаська дитяча музична школа № 5

Дипломант

Варавіна Діана Сергіївна

Струнні смичкові інструменти, класична програма

09 - 11

Міщенко Віра Михайлівна

Черкаська дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка

Дипломант

Ємельянова Олена Олегівна

Струнні смичкові інструменти, класична програма

09 - 11

Богатирьова Олена Анатоліївна

"Школа мистецтв" м. Артемівська

Дипломант

Ткачук Тарас Ігорович

Струнні смичкові інструменти, класична програма

12 - 14

Ткачук Галина Олексіївна

Снятинська дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Раленко Юлія Вікторівна

Струнні смичкові інструменти, класична програма

12 - 14

Міщенко Віра Михайлівна

Черкаська дитяча музична школа № 3

Лауреат II cтупеню

Зайцева Анастасія Володимирівна

Струнні смичкові інструменти, класична програма

12 - 14

Міщенко Віра Михайлівна

Черкаська дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка

Лауреат III cтупеню

Скорняков Ілля Олексійович

Струнні смичкові інструменти, класична програма

12 - 14

Тихомірова Тетяна Миколаївна

Черкаська дитяча музична школа № 3

Дипломант

Маковій Марія Сергіївна

Струнні смичкові інструменти, класична програма

15 - 17

Левчук Тетяна Миколаївна

Хмельницьке музичне училище імені Владислава Заремби

Лауреат I cтупеню

Артемова Яна Олександрівна

Струнні смичкові інструменти, класична програма

15 - 17

Шарий Галина Петрівна

Дитяча музична школа № 13 ім. М. Глінки

Лауреат II cтупеню

Бицуля Анастасія Сергіївна

Струнні смичкові інструменти, класична програма

15 - 17

Явнанова Вікторія Заївна

Черкаська дитяча музична школа № 5

Лауреат III cтупеню

Ратушна Анастасія Олександрівна

Струнні смичкові інструменти, класична програма

15 - 17

Клименко Ірина Олександрівна

Радомишльська дитяча музична школа

Дипломант

Простибоженко Марія Петрівна

Струнні смичкові інструменти, класична програма

15 - 17

Міщенко Віра Михайлівна

Черкаська дитяча музична школа № 3

Дипломант

Еміратлі Рустем Алійович

Струнні смичкові інструменти, естрадна програма

09 - 11

Еміратлі Хатідже Русланівна

Новоолексіївська школа естетичного виховання

Лауреат I cтупеню

Еміратлі Рустем Алійович

Струнні смичкові інструменти, естрадна програма

09 - 11

Еміратлі Хатідже Русланівна

Новоолексіївська школа естетичного виховання

Лауреат II cтупеню

Марченко Тетяна Станіславівна

Струнні смичкові інструменти, естрадна програма

18+

Білик Марія Павлівна

Міжнародна школа мистецтв "Монтессорі центр"

Лауреат I cтупеню

Дует в складі Тернової Софії та Кривень Данила (Академічний вокал)

Академічні сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

14-

Савушкіна Тетяна Павлівна

Ірпінська дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Ансамбль скрипалів Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка

Малі інструментальні ансамблі, класична програма (від 5 до 11 осіб)

18+

Василевич Марта Олексіївна

Інститут мистецтв Київського універсітету імені Бориса Грінченка

Лауреат I cтупеню

Ансамбль "Натхнення"

Малі інструментальні ансамблі, класична програма (від 5 до 11 осіб)

18+

Шарий Галина Петрівна

Дитяча музична школа № 13 ім. М. Глінки

Лауреат II cтупеню

Ансамбль "Anima"

Академічні сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

17-

Пренделас Наталія Володимирівна

Білоцерківська музична школа № 3

Лауреат I cтупеню

Дует Дитячої Музичної Школи

Академічні сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

17-

Супрун Катерина Олександрівна

Дитяча музична школа ім. П. Сениці

Лауреат II cтупеню

Ансамбль "Molto bella"

Академічні сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

18+

Яковенко Віра Григорівна

Інститут мистецтв Київського універсітету імені Бориса Грінченка

Лауреат I cтупеню

Ансамбль "Чорнобривці"

Академічні великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)

14-

Шерегелі Наталія Михайлівна

Ужгородська дитяча школа мистецтв

Лауреат I cтупеню

Вокальний ансамбль "Канон"

Академічні великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)

14-

Немерко Анна Рафіківна

Дублянська дитяча школа мистецтв ім. С. Турчака

Лауреат II cтупеню

Вокальний ансамбль "Легенда"

Академічні великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)

17-

Нагірна Надія Романівна

Львівська державна дитяча школа мистецтв № 10

Лауреат I cтупеню

Ансамбль "Viva del Сanto"

Академічні великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)

18+

Братцева Оксана Олексіївна

КЗ «Запорізьке музичне училище ім.П.І.Майбороди» ЗОР

Лауреат I cтупеню

Камерний хоровий ансамбль "Домінанта"

Академічні великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)

18+

Кінаш Ореста Ігорівна

Самбірське училище культури

Лауреат II cтупеню

Хор учнів молодших класів "Веснушки"

Академічні хори (від 20 осіб)

14-

Ігнатьєва Віра Геннадіївна

Нікопольська міська школа мистецтв № 1

Лауреат I cтупеню

Хор учнів старших класів "Капель"

Академічні хори (від 20 осіб)

17-

Ігнатьєва Віра Геннадіївна

Нікопольська міська школа мистецтв № 1

Лауреат I cтупеню

Хор "Октава"

Академічні хори (від 20 осіб)

17-

Синиця Оксана Олексіївна

КПНЗ " Вишнівська ДШМ"

Лауреат II cтупеню

Зразковий фольклорний ансамбль"Горинка"

Народні малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)

14-

Криса Ірина Степанівна

Лановецький районний будинок культури

Лауреат I cтупеню

Ансамбль "Цвіте терен"

Народні малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)

17-

Матвійчук Віра Юріївна

Новоград-Волинська школа мистецтв

Лауреат I cтупеню

Зразковий вокальний колектив "Веселочка"

Народні великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)

14-

Крастиченко Вікторія Василівна

Будинок дитячої та юнацької творчості

Лауреат I cтупеню

Фольклорний ансамбль "Мальва"

Народні великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)

14-

Кучинська Галина Оксенівна

Палац дітей та молоді міста Новоград-Волинський Житомирської області

Лауреат II cтупеню

Народний вокальний ансамбль "Калинка"

Народні великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)

17-

Шумовська Любов Василівна

Броварський Будинок дитячої та юнацької творчості

Лауреат I cтупеню

Дитячий народний вокально-фольклорний ансамбль "Веселі нотки"

Народні хори (від 20 осіб)

17-

Карпова Ганна Олександрівна

Міський центр-комплекс позашкільної роботи

Лауреат I cтупеню

Тріо "Родзинки"

Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

08-

Суботіна Олена Павлівна

Музична школа № 20

Лауреат I cтупеню

Ансамбль "Чарівні перлинки"

Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

08-

Іванов Іван Анатолійович

Музична студія середньої загальноосвітньої школи № 67

Лауреат II cтупеню

Ансамбль КДЮТ "Зоряний"

Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

14-

Томасова Ольга Олександрівна

Клуб дитячої та юнацької творчості "Зоряний" Відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської Ради

Лауреат I cтупеню

Ансамбль "Дніпрова веселка"

Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

14-

Вахрушева Олена Анатоліївна

Миронівська школа мистецтв

Лауреат II cтупеню

Ансамбль "Соняшник"

Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

14-

Добриньова Олена Леонідівна

Пирятинська школа естетичного виховання

Лауреат III cтупеню

Ансамбль "ОльвіЯ"

Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

14-

Слобода Надія Григорівна

Козівська школа мистецтв

Дипломант

Ансамбль "Red and black"

Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

17-

Тиндик Світлана Дмитрівна

Будинок дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради

Лауреат I cтупеню

Вокальний квартет "Саунд-версія"

Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

18+

Стотика Олександр Вікторович

Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького

Лауреат I cтупеню

Дует (Свергунов Андрій та Карюк Діана)

Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

18+

Мусеровська Лідія Олексіївна

Черкаська дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка

Лауреат II cтупеню

Дует "Позитив"

Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

18+

Квасницький В'ячеслав Савович

Мішково-Погорілівська музична школа

Лауреат III cтупеню

Зразковий вокальний колектив "Веселочка - веселунчики"

Естрадні та джазові малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)

14-

Крастиченко Вікторія Василівна

Будинок дитячої та юнацької творчості

Лауреат I cтупеню

Зразковий вокальний колектив "Веселочка шоу солістів"

Естрадні та джазові малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)

14-

Крастиченко Вікторія Василівна

Будинок дитячої та юнацької творчості

Лауреат II cтупеню

Джазовий ансамбль "Smile"

Естрадні та джазові малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)

17-

Писаренко Юлія Василівна

Школа музики Юлії Писаренко

Лауреат I cтупеню

Тріо "Цвіт"

Народні сольні вокально-інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

14-

Мороз Ольга Юріївна

Львівська державна музична школа № 3

Лауреат I cтупеню

Зразковий ансамбль флейтистів "Dolce"

Народні малі вокально-інструментальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)

17-

Гайда Світлана Андріївна

Тернопільська обласна експериментальна комплексна школа мистецтв

Лауреат I cтупеню

Ансамбль бандуристів "Світанок"

Народні малі вокально-інструментальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)

17-

Вівчарик Валентина Анатоліївна

Дитяча музична школа № 27

Лауреат II cтупеню

Ансамбль "Вишневий цвіт"

Народні малі вокально-інструментальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)

18+

Киричук Тетяна Михайлівна

Інститут мистецтв Київського універсітету імені Бориса Грінченка

Лауреат I cтупеню

Ансамбль "Родина"

Народні великі вокально-інструментальні ансамблі (від 12 осіб)

17-

Мицька Ольга Петрівна

Тур'я-Реметівська дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Ансамбль "Домісольки"

Естрадні та джазові сольні вокально-інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

08-

Ігнатьєва Віра Геннадіївна

Нікопольська міська школа мистецтв № 1

Лауреат I cтупеню

Дует (Кулик Ірина та Беценко Іван)

Естрадні та джазові сольні вокально-інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

18+

Лисіна Наталія Ігорівна

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова

Лауреат I cтупеню

Інструментальний ансамбль "Черкаські віртуози"

Естрадні та джазові малі вокально-інструментальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)

14-

Лашко Георгій Григорович

Черкаська дитяча музична школа № 5

Лауреат I cтупеню

Ансамбль "Дежавю"

Естрадні та джазові малі вокально-інструментальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)

17-

Марценюк Вікторія Анатоліївна

Ківерцівська дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Дует (Мандзюк Юлія та Макара Даніелла)

Сольні інструментальні ансамблі, класична програма (дуети, тріо, квартети)

14-

Уйгелі Ганна Гнатівна

Свалявська дитяча школа мистецтв

Лауреат I cтупеню

Фортепіанний ансамбль (Юшковська Марія та Голуб Олександра)

Сольні інструментальні ансамблі, класична програма (дуети, тріо, квартети)

14-

Бізюкова Людмила Едгарівна

Волноваська школа мистецтв

Лауреат II cтупеню

Дует (Дурунда Ірина та Галега Ольга)

Сольні інструментальні ансамблі, класична програма (дуети, тріо, квартети)

14-

Уйгелі Ганна Гнатівна

Свалявська дитяча школа мистецтв

Лауреат III cтупеню

Дует (Сумовська Юлія та Панюкова Ольга)

Сольні інструментальні ансамблі, класична програма (дуети, тріо, квартети)

14-

Миніч Тетяна Володимирівна

Овруцька дитяча музична школа

Дипломант

Дует скрипалів

Сольні інструментальні ансамблі, класична програма (дуети, тріо, квартети)

14-

Клименко Ірина Олександрівна

Радомишльська дитяча музична школа

Дипломант

Фортепіанний дует (Дроздова Анна та Єлісєєв Кирило)

Сольні інструментальні ансамблі, класична програма (дуети, тріо, квартети)

14-

Барановська Світлана Валентинівна

Радомишльська дитяча музична школа

Дипломант

Ансамбль "Paradise"

Сольні інструментальні ансамблі, класична програма (дуети, тріо, квартети)

17-

Кулявець Світлана Павлівна

Дитяча музична школа № 5

Лауреат I cтупеню

Фортепіанний ансамбль (Островка Катерина та Івашкович Наталія)

Сольні інструментальні ансамблі, класична програма (дуети, тріо, квартети)

17-

Чундак Тетяна Анатоліївна

Ужгородська дитяча школа мистецтв

Лауреат II cтупеню

Гітарний ансамбль Ірпінської ДМШ

Малі інструментальні ансамблі, класична програма (від 5 до 11 осіб)

17-

Пінчук Валерій Дмитрович

Ірпінська дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Дует домристів "Coda"

Народні сольні інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

14-

Кушніренко Любов Миколаївна

Каланчацька школа естетичного виховання

Лауреат I cтупеню

Дует "Друзі"

Народні сольні інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

17-

Литвин Наталія Валеріївна

Тетіївська дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Ансамбль "Ідилія"

Народні сольні інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

18+

Голонич Тетяна Семенівна

Свалявська дитяча школа мистецтв

Лауреат I cтупеню

Дует бандури і флейти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв

Народні сольні інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

18+

Добровольська Марина Вікторівна

Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв

Лауреат II cтупеню

Ансамбль гітарістів "Торнадо"

Народні малі інструментальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)

14-

Шутова Світлана Миколаївна

Шабовська дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Ансамбль "Гармонія"

Народні великі інструментальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)

14-

Платовська Тетяна Євгенівна

Центр Дитячої та юнацької творчості Деснянського району

Лауреат I cтупеню

Фортепіанний ансамбль (Голуб Олександра та Логутов Олександр)

Естрадні та джазові сольні інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

18+

Бізюкова Людмила Едгарівна

Волноваська школа мистецтв

Лауреат I cтупеню

Дует "Емоція"

Естрадні та джазові сольні інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)

18+

Явнанова Вікторія Заївна

Черкаська дитяча музична школа № 5

Лауреат II cтупеню

Ансамбль гітарістів "Бревис"

Естрадні та джазові великі інструментальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)

17-

Рябоконь Сергій Миколайович

Черкаська дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка

Лауреат I cтупеню

Ансамбль "Подоляни"

Естрадні та джазові великі інструментальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)

17-

Ляхович Володимир Миколайович

Київська дитяча музична школа № 35

Лауреат II cтупеню

Ансамбль "Acoustic-Drive Guitars"

Естрадні та джазові великі інструментальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)

18+

Савченко Олександр Миколайович

Дитяча музична школа № 24

Лауреат I cтупеню

Лавруша Христина Євгенівна

Естрадний вокал

06-

Карпова Ганна Олександрівна

Міський центр-комплекс позашкільної роботи

Лауреат I cтупеню

Фесюк Анастасія Сергіївна

Естрадний вокал

06-

Подоляк Любов Пантелеймонівна

Шаргородська дитяча музична школа

Лауреат III cтупеню

Жовмір Аріна Андріївна

Естрадний вокал

06-

Коломієць Юлія Іванівна

Тиврівська дитяча музична школа

Дипломант

Руденко Надія Петрівна

Естрадний вокал

06-

Музика Вікторія Олександрівна

Школа естрадного виконавства "Dream School"

Дипломант

Тимошенко Аміна Геннадіївна

Естрадний вокал

06-

Дімітрова Тетяна Сергіївна

Міжнародна школа мистецтв "Монтессорі центр"

Дипломант

Завадська Анастасія Володимирівна

Естрадний вокал

09 - 11

Дьячина Ольга Сергіївна

Будинок дитячої творчості

Лауреат I cтупеню

Кузьмик Іван Іванович

Естрадний вокал

09 - 11

Стаднік Маріанна Анатоліївна

Тиврівська дитяча музична школа

Лауреат II cтупеню

Голованчук Анна Іванівна

Естрадний вокал

09 - 11

Яворська Лариса Олексіївна

Зразкова вокальна студія "Веснянка" Будинка дитячої та юнацької творчості

Лауреат III cтупеню

Рощіна Діана Олексіївна

Естрадний вокал

09 - 11

Семенова Катерина Анатоліївна

Одеська дитяча музична школа № 6

Дипломант

Христюк Валерія В'ячеславівна

Естрадний вокал

09 - 11

Толмачов Михайло Олексійович

Школа естрадного виконавства "Dream School"

Дипломант

Юрченко Софія Іллівна

Естрадний вокал

09 - 11

Денисенко Тетяна Миколаївна

Державний позашкільний навчальний заклад "Будинок дитячої юнацької творчості "Студія естрадного вокалу "Рожева Пантера"

Дипломант

Щербина Єлизавета Дмитрівна

Естрадний вокал

09 - 11

Карпова Ганна Олександрівна

Міський центр-комплекс позашкільної роботи

Дипломант

Решко Іванна Іванівна

Естрадний вокал

12 - 14

Шахадинець Яна Анатоліївна

Мукачівська музична школа № 1 імені Степана Мартона

Лауреат I cтупеню

Фреган Марина Іванівна

Естрадний вокал

12 - 14

Мішко Іван Іванович

Дитяча школа мистецтв

Лауреат II cтупеню

Рябокляч Анастасія Павлівна

Естрадний вокал

12 - 14

Блохіна Юлія Яківна

Дитяча школа мистецтв № 5 Оболонського району м.Києва

Лауреат III cтупеню

Шевченко Аделіна Ігорівна

Естрадний вокал

12 - 14

Толмачов Михайло Олексійович

Школа естрадного виконавства "Dream School"

Лауреат III cтупеню

Ливч Іван Васильович

Естрадний вокал

12 - 14

Голонич Тетяна Семенівна

Свалявська дитяча школа мистецтв

Дипломант

Медіна Анастасія Миколаївна

Естрадний вокал

12 - 14

Кужель Леся Юріївна

Школа музики Юлії Писаренко

Дипломант

Яковець Ілона Сергіївна

Естрадний вокал

12 - 14

Шиманська Світлана Зіновіївна

Народний художній дитячий колектив студія естрадного співу "Нові Таланти"

Дипломант

Чорна Мар'яна Анатоліївна

Естрадний вокал

18+

Білогур Галина Станіславівна

Київська Академія Керівних Кадрів Культури та Мистецтв

Лауреат I cтупеню

Дворянкіна Марія Романівна

Естрадний вокал

18+

Петух Ольга Юріївна

Артемівське музичне училище ім. І. Карабиця

Лауреат II cтупеню

Перле Ганна Олександрівна

Естрадний вокал

18+

Гмиріна Світлана Вікторівна

Інститут мистецтв Київського універсітету імені Бориса Грінченка

Лауреат II cтупеню

Панчишко Катерина Олександріна

Естрадний вокал

18+

Гмиріна Світлана Вікторівна

Інститут мистецтв Київського універсітету імені Бориса Грінченка

Лауреат III cтупеню

Калькова Оксана Іванівна

Естрадний вокал

18+

Павлюк Надія Миколаївна

Луцький педагогічний коледж

Дипломант

Макулкіна Анастасія Володимирівна

Естрадний вокал

18+

Савінова Олена Георгіївна

Будинок дитячої та юнацької творчості Голосіївського району

Дипломант

Мужайло Анна Миколаївна

Естрадний вокал

18+

Писаренко Юлія Василівна

Дніпропетровська консерваторія ім. М. Глінки

Дипломант

Анюшкіна Марія Андріївна

Естрадний вокал

07 - 08

Денисенко Тетяна Миколаївна

Державний позашкільний навчальний заклад "Будинок дитячої юнацької творчості "Студія естрадного вокалу "Рожева Пантера"

Лауреат I cтупеню

Ком'якова Ганна Павлівна

Естрадний вокал

07 - 08

Шишкіна Наталія Вікторівна

Продюсерський центр "Basso"

Лауреат II cтупеню

Денисенко Денис Сергійович

Естрадний вокал

07 - 08

Гончарук Наталія Казимирівна

Комунальний заклад "Луцька музична школа № 1 імені Фредеріка Шопена"

Лауреат III cтупеню

Красківська Варвара Андріївна

Естрадний вокал

07 - 08

Денисенко Тетяна Миколаївна

Державний позашкільний навчальний заклад "Будинок дитячої юнацької творчості "Студія естрадного вокалу "Рожева Пантера"

Дипломант

Прасол Марк Павлович

Естрадний вокал

07 - 08

Карпова Ганна Олександрівна

Міський центр-комплекс позашкільної роботи

Дипломант

Радько Поліна Романівна

Естрадний вокал

07 - 08

Блохіна Юлія Яківна

Дитяча школа мистецтв № 5 Оболонського району м.Києва

Дипломант

Рябокляч Дарія Павлівна

Естрадний вокал

07 - 08

Блохіна Юлія Яківна

Дитяча школа мистецтв № 5 Оболонського району м.Києва

Дипломант

Грицаєнко Інна Вікторівна

Естрадний вокал

15 - 17

Гвініашвілі Ірма Ревазівна

Коледж Київського інституту музики імені Р. Глієра

Лауреат I cтупеню

Нодь Адріан Олександрович

Естрадний вокал

15 - 17

Тільняк Рената Юріївна

Солотвинська дитяча школа мистецтв

Лауреат II cтупеню

Гордієнко Крістіна Юріївна

Естрадний вокал

15 - 17

Кравець Ніна В'ячеславівна

Одеське училище мистецтв і культури ім. К.Ф. Данькевича

Лауреат III cтупеню

Гордієнко Крістіна Юріївна

Естрадний вокал

15 - 17

Кравець Ніна В'ячеславівна

Одеське училище мистецтв і культури ім. К.Ф. Данькевича

Дипломант

Маслюкова Єлизавета Володимирівна

Естрадний вокал

15 - 17

Завадська Вікторія Петрівна

Дитяча музична школа ім. П. Сениці

Дипломант

Тимощук Ілля Володимирович

Естрадний вокал

15 - 17

Зарицька Анна Андріївна

Луцький педагогічний коледж

Дипломант

Юдін Ілля Дмитрович

Естрадний вокал

15 - 17

Лучко Надія Іванівна

Херсонський Професійний Ліцей Звязку та Поліграфії

Дипломант

Івахов Іван Павлович

Народні інструменти, класична програма

09 - 11

Ожеван Василь Васильович

Хмельницька дитяча музична школа № 1 ім. М. Мозгового

Лауреат I cтупеню

Надь Іван Степанович

Народні інструменти, класична програма

09 - 11

Голонич Тетяна Семенівна

Свалявська дитяча школа мистецтв

Лауреат II cтупеню

Біліченко Світлана Сергіївна

Народні інструменти, класична програма

09 - 11

Яковець Олена Олександрівна

Уманська музична школа № 1

Лауреат III cтупеню

Дишко Петро-Віктор Костянтинович

Народні інструменти, класична програма

09 - 11

Полончак Олександр Іванович

Ужгородська дитяча школа мистецтв

Дипломант

Решетнік Олег Владиславович

Народні інструменти, класична програма

09 - 11

Фленько Надія Миколаївна

Ужгородська дитяча школа мистецтв

Дипломант

Суденкова Ангеліна Олегівна

Народні інструменти, класична програма

09 - 11

Шутова Світлана Миколаївна

Шабовська дитяча музична школа

Дипломант

Шульгін Костянтин Олександрович

Народні інструменти, класична програма

12 - 14

Пінчук Валерій Дмитрович

Ірпінська дитяча музична школа

Дипломант

Миненко Тетяна Василівна

Народні інструменти, класична програма

12 - 14

Рахманов Володимир Анатолійович

Новгород-Сіверська дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Мазур Яна Леонідівна

Народні інструменти, класична програма

12 - 14

Прокопчук Наталя Володимирівна

Боярська міська дитяча школа мистецтв

Лауреат II cтупеню

Грищук Олександр Олексійович

Народні інструменти, класична програма

12 - 14

Горбатюк Валентина Борисівна

Летичівська дитяча музична школа

Лауреат III cтупеню

Дорош Олександр Сергійович

Народні інструменти, класична програма

12 - 14

Фленько Надія Миколаївна

Ужгородська дитяча школа мистецтв

Дипломант

Калинич Станіслав Михайлович

Народні інструменти, класична програма

12 - 14

Фленько Надія Миколаївна

Ужгородська дитяча школа мистецтв

Дипломант

Мазур Олег Юрійович

Народні інструменти, класична програма

15 - 17

Захарчук Інна Володимирівна

Шаргородська дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Іванишен Олександр Анатолійович

Народні інструменти, класична програма

18+

Селезньов Сергій Миколайович

Шаргородська дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Шульга Євгеній Олександрович

Народні інструменти, класична програма

18+

Ходаковський Олександр Володимирович

Житомирське музичне училище ім В.С. Косенка

Лауреат I cтупеню

Лендєл Діана Сергіївна

Народні інструменти, класична програма

18+

Голонич Тетяна Семенівна

Свалявська дитяча школа мистецтв

Лауреат II cтупеню

Сіднєва Юлія Миколаївна

Народні інструменти, класична програма

18+

Добровольська Марина Вікторівна

Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв

Лауреат III cтупеню

Алексєєва Поліна Юріївна

Народні інструменти, класична програма

18+

Кірічук Тетяна Михайлівна

Інститут мистецтв Київського універсітету імені Бориса Грінченка

Дипломант

Грицун Владислав Вікторович

Народні інструменти, естрадна програма

09 - 11

Утєнкова Світлана Василівна

Токмацька музична школа

Лауреат I cтупеню

Кандирал Євгеній Миколайович

Народні інструменти, естрадна програма

09 - 11

Ожеван Василь Васильович

Хмельницька дитяча музична школа № 1 ім. М. Мозгового

Лауреат II cтупеню

Арцева Єлизавета Мирославівна

Народні інструменти, естрадна програма

09 - 11

Прокопчук Наталя Володимирівна

Боярська міська дитяча школа мистецтв

Лауреат III cтупеню

Зварич Анастасія Іванівна

Народні інструменти, естрадна програма

09 - 11

Волощук Галина Петрівна

Снятинська дитяча музична школа

Дипломант

Завальнюк Олександр Андрійович

Народні інструменти, естрадна програма

09 - 11

Захарчук Інна Володимирівна

Шаргородська дитяча музична школа

Дипломант

Кардинал Володимир Богданович

Народні інструменти, естрадна програма

12 - 14

Капій Степан Володимирович

Улашківська районна комунальна дитяча музична школа

Лауреат I cтупеню

Лосєва Наталія Олександрівна

Народні інструменти, естрадна програма

12 - 14

Марич Ліна Григорівна

Маневицька дитяча музична школа

Лауреат II cтупеню

Мельніченко Євгеній Олександрович

Народні інструменти, естрадна програма

12 - 14

Мельніченко Олександр Михайлович

Випаснянська дитяча музична школа

Лауреат III cтупеню

Буркот Іван Олександрович

Народні інструменти, естрадна програма

12 - 14

Утєнкова Світлана Василівна

Токмацька музична школа

Дипломант

Прокопенко Юлія Романівна

Народні інструменти, естрадна програма

12 - 14

Власенко Леся Вікторівна

Малинська дитяча школа мистецтв

Дипломант

Притула Владислав Олегович

Народні інструменти, естрадна програма

12 - 14

Гавлюк Андрій Сергійович

Вінницька дитяча музична школа № 1

Дипломант

Кукушкін Костянтин Олегович

Народні інструменти, естрадна програма

18+

Дядечко Сильвестр Миколайович

Харківське музичне училище ім. Б.Н. Лятошинського

Лауреат I cтупеню

Ковинєв Родіон Євгенович

Класичне фортепіано

18+

Ткач Елеонора Сергіївна

Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського

Приз Журі Музичної олімпіади

Ан Вікторія Олегівна

Класичне фортепіано

12 - 14

Куликовська Ірина Степанівна

Каланчацька школа естетичного виховання

Приз за високу майстерність у виконанні класичної музики

Завалій Юлія Василівна

Народний вокал

15 - 17

Мусеровська Лідія Олексіївна

Черкаська дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка

Приз за високу майстерність у виконанні українського твору

Ковальчук Олена Юріївна

Академічний вокал

18+

Калениченко Анатолій Павлович

Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського Національної Академії Наук України

Приз за високу майстерність у виконанні світового хіта

Кособродова Вікторія Вікторівна

Естрадний вокал

09 - 11

Шахадинець Яна Анатоліївна

Середня школа № 252

Приз за музичність та художній образ

Народний вокальний ансамбль "Калинка"

Народні великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)

17-

Шумовська Любов Василівна

Броварський Будинок дитячої та юнацької творчості

Приз за високу майстерність в акапельному виконанні

Хор "Октава"

Академічні хори (від 20 осіб)

17-

Синиця Оксана Олексіївна

КПНЗ " Вишнівська ДШМ"

Приз за високу майстерність у виконанні хорової музики

Дитячий народний вокально-фольклорний ансамбль "Веселі нотки"

Народні хори (від 20 осіб)

17-

Карпова Ганна Олександрівна

Міський центр-комплекс позашкільної роботи

Приз за художню єдність спільного виконання

Бойко Софія Богданівна

Джазовий вокал

09 - 11

Комар Катерина Едуардівна

Katapulta Creative Team

Приз глядацьких симпатій

Марченко Тетяна Станіславівна

Струнні смичкові інструменти, естрадна програма

18+

Білик Марія Павлівна

Міжнародна школа мистецтв "Монтессорі центр"

Приз директора «Монтессорі центру»

Нодь Адріан Олександрович

Естрадний вокал

15 - 17

Тільняк Рената Юріївна

Солотвинська дитяча школа мистецтв

Приз найкращому виконавцю в номінації "Академічний вокал"

Арцева Єлизавета Мирославівна

Народні інструменти, естрадна програма

09 - 11

Прокопчук Наталя Володимирівна

Боярська міська дитяча школа мистецтв

Приз найкращому виконавцю в номінації "Естрадний вокал"

Шульга Євгеній Олександрович

Народні інструменти, класична програма

18+

Ходаковський Олександр Володимирович

Житомирське музичне училище ім В.С. Косенка

Приз від магазину музичних інструментів "Muzline"

Іванишен Олександр Анатолійович

Народні інструменти, класична програма

18+

Селезньов Сергій Миколайович

Шаргородська дитяча музична школа

Приз від супермаркету музичних інструментів "HitOnline"

Кукушкін Костянтин Олегович

Народні інструменти, естрадна програма

18+

Дядечко Сильвестр Миколайович

Харківське музичне училище ім. Б.Н. Лятошинського

Приз від мережі магазинів музичних інструментів "Музикант”

Бурула Ігор Ігорович

Ударні та духові інструменти, естрадна програма

18+

Чуріков Віктор Васильович

Харківський Національний Університет Мистецтв ім. І.П. Котляревського

Приз від мережі фірмових музичних магазинів "IN-JAZZ"

Кардинал Володимир Богданович

Народні інструменти, естрадна програма

12 - 14

Капій Степан Володимирович

Улашківська районна комунальна дитяча музична школа

Приз від компанії "TRI DESIGN STUDIO"

Маслюкова Єлизавета Володимирівна

Естрадний вокал

15 - 17

Завадська Вікторія Петрівна

Дитяча музична школа ім. П. Сениці

Сертифікат на авторську пісню від Ольги Василюк

Завадська Анастасія Володимирівна

Естрадний вокал

09 - 11

Дьячина Ольга Сергіївна

Будинок дитячої творчості

Сертифікат на передплату журналу "Країна" на 6 місяців

 



+++ Ваша реклама здесь всего 30 грн. в месяц +++ Фотографии Киева смотреть здесь +++

Единая страна / Єдина країна

Баннер



При полном или частичном использовании материалов портала ссылка на infokiev.com.ua обязательна (в интернете - гиперссылка).
Info Киев не несет ответственности за достоверность информации опубликованной в рекламных объявлениях и републицируемых материалах.
Ответственность несут авторы информации. Info Киев может не разделять точку зрения авторов статей.

English French German Polish Russian Ukrainian
© 2020 Info КИЕВ. Все права защищены..